
Stof og bambus. B90 x H45 x D34 cm
Varenummer: 3690269
| Materiale | Bambus, MDF, Polyester, Polyuretanskum |
|---|---|
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 18 kg/m³ |
| Stel | Bambus |
| Hylde | Bambus |
| Behandling | Lakeret |
| Polstring | Sæde |
| Farve | Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Højde 45 cm, Dybde 34 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 35 cm, Længde 92 cm, Højde 11 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Vægt | 5 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stof og bambus. B90 x H45 x D34 cm
Varenummer: 3690269
| Materiale | Bambus, MDF, Polyester, Polyuretanskum |
|---|---|
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 18 kg/m³ |
| Stel | Bambus |
| Hylde | Bambus |
| Behandling | Lakeret |
| Polstring | Sæde |
| Farve | Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Højde 45 cm, Dybde 34 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 35 cm, Længde 92 cm, Højde 11 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Vægt | 5 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



