
Stof og massivt træ. B100 x H43 x D36 cm
Varenummer: 3650112
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ, Stål |
|---|---|
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Stel | Krydsfiner |
| Ben | Massivt gummitræ |
| Farve | Mørkegrå, Natur |
| Størrelse samlet | Bredde 100 cm, Højde 43 cm, Dybde 36 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 36 cm, Længde 100 cm, Højde 14 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Vægt | 7 kg |
| Maks. belastning | 120 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stof og massivt træ. B100 x H43 x D36 cm
Varenummer: 3650112
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ, Stål |
|---|---|
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Stel | Krydsfiner |
| Ben | Massivt gummitræ |
| Farve | Mørkegrå, Natur |
| Størrelse samlet | Bredde 100 cm, Højde 43 cm, Dybde 36 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 36 cm, Længde 100 cm, Højde 14 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Vægt | 7 kg |
| Maks. belastning | 120 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


