
Stof. Med opbevaringsplads. B118 x H45 x D50 cm
Varenummer: 3650009
| Materiale | Skum, MDF, PP (polypropylen), Krydsfiner, Polyester, Massiv eukalyptus, Stål |
|---|---|
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 24 kg/m³ |
| Stel | MDF, Krydsfiner, Massiv eukalyptus |
| Farve | Lys sand |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 118 cm, Højde 45 cm, Dybde 50 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 50 cm, Længde 118 cm, Højde 45 cm |
| Samle info | Samlet |
| Vægt | 13 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stof. Med opbevaringsplads. B118 x H45 x D50 cm
Varenummer: 3650009
| Materiale | Skum, MDF, PP (polypropylen), Krydsfiner, Polyester, Massiv eukalyptus, Stål |
|---|---|
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 24 kg/m³ |
| Stel | MDF, Krydsfiner, Massiv eukalyptus |
| Farve | Lys sand |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 118 cm, Højde 45 cm, Dybde 50 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 50 cm, Længde 118 cm, Højde 45 cm |
| Samle info | Samlet |
| Vægt | 13 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



