
Varenummer: 3650183
| Materiale | Skum, MDF, Krydsfiner, Polyester |
|---|---|
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 25/18 kg/m³ |
| Stel | MDF, Poppelkrydsfiner |
| Farve | Mørk sand |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 42 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Samlet |
| Vægt | 9 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 3650183
| Materiale | Skum, MDF, Krydsfiner, Polyester |
|---|---|
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 25/18 kg/m³ |
| Stel | MDF, Poppelkrydsfiner |
| Farve | Mørk sand |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 42 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Samlet |
| Vægt | 9 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


