
Massivt træ, polyrattan og kunstfiner. Med skydedøre. B160 x H50 x D40 cm
Varenummer: 3670135
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | , , Papir, Træfiberplade, , Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | , PP (polypropylen), Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben Massivt gummitræ, , Stel Massivt gummitræ, , Hylde Træfiberplade |
| Døre | , |
| Skuffe | , |
| Farve | Varm eg |
| Inklusiv | 2 skydedøre, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 50 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 172 cm, Højde 31 cm |
| Vægt | 35 kg |
| Maks. belastning | 44 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massivt træ, polyrattan og kunstfiner. Med skydedøre. B160 x H50 x D40 cm
Varenummer: 3670135
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | , , Papir, Træfiberplade, , Massivt gummitræ, Stål |
| Materiale | , PP (polypropylen), Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben Massivt gummitræ, , Stel Massivt gummitræ, , Hylde Træfiberplade |
| Døre | , |
| Skuffe | , |
| Farve | Varm eg |
| Inklusiv | 2 skydedøre, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 50 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 172 cm, Højde 31 cm |
| Vægt | 35 kg |
| Maks. belastning | 44 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



