
Varenummer: 4541308
| Materiale | 100% polyester (25% genanvendt) |
|---|---|
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Størrelse | Bredde 220 cm, Længde 240 cm |
| Vægt | 260 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Taupe |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 4541308
| Materiale | 100% polyester (25% genanvendt) |
|---|---|
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Størrelse | Bredde 220 cm, Længde 240 cm |
| Vægt | 260 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Taupe |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



