
Kunstfiner og stål. B90 x H188 x D35 cm
Varenummer: 3650114
| Materiale | ABS-plast, , , Stål |
|---|---|
| Materiale | Stel Stål, Hylde ABS-plast, , |
| Behandling | |
| Farve | Beige |
| Inklusiv | 7 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Højde 188 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 43 cm, Længde 194 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 24 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og stål. B90 x H188 x D35 cm
Varenummer: 3650114
| Materiale | ABS-plast, , , Stål |
|---|---|
| Materiale | Stel Stål, Hylde ABS-plast, , |
| Behandling | |
| Farve | Beige |
| Inklusiv | 7 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Højde 188 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 43 cm, Længde 194 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 24 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


