
Kunstfiner. B100 x H140 x D35 cm
Varenummer: 3670554
| Materiale | ABS-plast, , |
|---|---|
| Materiale | , , , Stel ABS-plast, , |
| Farve | Natur eg |
| Egenskaber | Kan spejlvendes |
| Inklusiv | 4 hylder, 6 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 100 cm, Højde 140 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 150 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 39 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. B100 x H140 x D35 cm
Varenummer: 3670554
| Materiale | ABS-plast, , |
|---|---|
| Materiale | , , , Stel ABS-plast, , |
| Farve | Natur eg |
| Egenskaber | Kan spejlvendes |
| Inklusiv | 4 hylder, 6 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 100 cm, Højde 140 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 150 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 39 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


