
Kunstfiner. B115 x H107 x D30 cm
Varenummer: 3630105
| Materiale | , |
|---|---|
| Materiale | , , , , , |
| Farve | Varm eg |
| Inklusiv | 4 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 115 cm, Højde 107 cm, Dybde 30 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 36 cm, Længde 124 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 27 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. B115 x H107 x D30 cm
Varenummer: 3630105
| Materiale | , |
|---|---|
| Materiale | , , , , , |
| Farve | Varm eg |
| Inklusiv | 4 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 115 cm, Højde 107 cm, Dybde 30 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 36 cm, Længde 124 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 27 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


