
Kunstfiner. Låge med push-open. Kan bruges alene eller kombineres med andre moduler i GEDSER-serien. Vægmonteres. B55 x H55 x D30 cm
Varenummer: 3670584
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Front Træfiberplade, Top ABS-plast, , Træfiberplade, Bund ABS-plast, Side ABS-plast, , , Hylde ABS-plast |
| Døre | ABS-plast, Træfiberplade |
| Farve | Varm eg |
| Type | Hængslet låge med soft-close |
| Lågefunktion(er) | |
| Egenskaber | Kan vægmonteres |
| Inklusiv | 1 låge, 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 55 cm, Højde 55 cm, Dybde 30 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 60 cm, Længde 65 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 15 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. Låge med push-open. Kan bruges alene eller kombineres med andre moduler i GEDSER-serien. Vægmonteres. B55 x H55 x D30 cm
Varenummer: 3670584
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Front Træfiberplade, Top ABS-plast, , Træfiberplade, Bund ABS-plast, Side ABS-plast, , , Hylde ABS-plast |
| Døre | ABS-plast, Træfiberplade |
| Farve | Varm eg |
| Type | Hængslet låge med soft-close |
| Lågefunktion(er) | |
| Egenskaber | Kan vægmonteres |
| Inklusiv | 1 låge, 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 55 cm, Højde 55 cm, Dybde 30 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 60 cm, Længde 65 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 15 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


