
Kunstfiner. Skuffer med fuldt udtræk. Kan bruges alene eller kombineres med andre GEDSER-moduler. Vægmonteres. B55 x H55 x D30 cm
Varenummer: 3670585
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Front Træfiberplade, Top ABS-plast, , Træfiberplade, Bund ABS-plast, Side ABS-plast, , , Hylde ABS-plast |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Farve | Varm eg |
| Udtræk | Ja |
| Skuffefunktion(er) | |
| Egenskaber | Kan vægmonteres |
| Inklusiv | 2 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 55 cm, Højde 55 cm, Dybde 30 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 60 cm, Længde 65 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 15 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. Skuffer med fuldt udtræk. Kan bruges alene eller kombineres med andre GEDSER-moduler. Vægmonteres. B55 x H55 x D30 cm
Varenummer: 3670585
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Front Træfiberplade, Top ABS-plast, , Træfiberplade, Bund ABS-plast, Side ABS-plast, , , Hylde ABS-plast |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Farve | Varm eg |
| Udtræk | Ja |
| Skuffefunktion(er) | |
| Egenskaber | Kan vægmonteres |
| Inklusiv | 2 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 55 cm, Højde 55 cm, Dybde 30 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 60 cm, Længde 65 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 15 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


