
Kunstfiner og stål. B70 x H109 x D30 cm
Varenummer: 3600987
| Materiale | ABS-plast, , , Stål |
|---|---|
| Materiale | Top ABS-plast, , , Stål, Bund ABS-plast, Side ABS-plast, Ben Stål, Stel Stål, , Hylde ABS-plast |
| Behandling | |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Inklusiv | 5 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 70 cm, Højde 109 cm, Dybde 30 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 33 cm, Længde 117 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 9 kg |
| Maks. belastning | 30 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og stål. B70 x H109 x D30 cm
Varenummer: 3600987
| Materiale | ABS-plast, , , Stål |
|---|---|
| Materiale | Top ABS-plast, , , Stål, Bund ABS-plast, Side ABS-plast, Ben Stål, Stel Stål, , Hylde ABS-plast |
| Behandling | |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Inklusiv | 5 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 70 cm, Højde 109 cm, Dybde 30 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 33 cm, Længde 117 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 9 kg |
| Maks. belastning | 30 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



