
Kunstfiner og metal. B80 x H92 x D40 cm
Varenummer: 3621054
| Materiale | ABS-plast, , Metal, Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Top ABS-plast, , Træfiberplade, Ben Metal, Stel Metal |
| Farve | Lys eg, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 92 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 43 cm, Længde 95 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 11 kg |
| Maks. belastning | 24 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og metal. B80 x H92 x D40 cm
Varenummer: 3621054
| Materiale | ABS-plast, , Metal, Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Top ABS-plast, , Træfiberplade, Ben Metal, Stel Metal |
| Farve | Lys eg, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 92 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 43 cm, Længde 95 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 11 kg |
| Maks. belastning | 24 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


