
Varenummer: 5080049
| Materiale | 100% polyester (60% genanvendt), mikrofiber |
|---|---|
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Vask med lignende farver. Vask og tør før oplægning |
| Topafslutning | Rynkebånd og kroge, Løbegang |
| Størrelse | 1 x B140 x H300 cm |
| Styk pr. pakke | 1 styk |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Inkl. | Oplægningsbånd |
| Oplægning af gardin | Gardinet kan let lægges op med strygejern og det medfølgende oplægningsbånd |
| Vægt | 75 g/m². |
| Design | Mønstret |
| Farve | Multifarvet |
| Farvemetode | Printet |
| Egenskab | Mikrofiber |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 5080049
| Materiale | 100% polyester (60% genanvendt), mikrofiber |
|---|---|
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Vask med lignende farver. Vask og tør før oplægning |
| Topafslutning | Rynkebånd og kroge, Løbegang |
| Størrelse | 1 x B140 x H300 cm |
| Styk pr. pakke | 1 styk |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Inkl. | Oplægningsbånd |
| Oplægning af gardin | Gardinet kan let lægges op med strygejern og det medfølgende oplægningsbånd |
| Vægt | 75 g/m². |
| Design | Mønstret |
| Farve | Multifarvet |
| Farvemetode | Printet |
| Egenskab | Mikrofiber |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



