
Bord: Kunstfiner og stål. Ø85 x H75 cm. Stol: Kunstfiner og stål.
Varenummer: 3670080
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | ABS-plast, , , Stål |
| Materiale | Top ABS-plast, , , Ben Stål, Stel Stål |
| Farve | Vild natur eg, Sort |
| Størrelse samlet | Diameter 85 cm, Højde 75/77 cm |
| Afstand mellem ben | 49 cm,49 cm |
| Frihøjde under bord | 71 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 89 cm, Længde 91 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 27 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Bord: Kunstfiner og stål. Ø85 x H75 cm. Stol: Kunstfiner og stål.
Varenummer: 3670080
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rund |
| Materiale | ABS-plast, , , Stål |
| Materiale | Top ABS-plast, , , Ben Stål, Stel Stål |
| Farve | Vild natur eg, Sort |
| Størrelse samlet | Diameter 85 cm, Højde 75/77 cm |
| Afstand mellem ben | 49 cm,49 cm |
| Frihøjde under bord | 71 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 89 cm, Længde 91 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 27 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


