
Varenummer: 1424400
| Materiale | Forside 100% bomuld/Bagside termoplastisk polyuretan (TPU) |
|---|---|
| Vask | 95°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Vaskes før brug, Bør vaskes separat for at beskytte coatingen |
| Lagenstørrelse | 90x200 cm |
| Vægt | 200 g/m². |
| Vægt bagside | 40 g/m². |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Farve | Hvid |
| Farvemetode | Bleget |
| Egenskaber | Vandtæt |
| Pakket | Indeholder 1 lagen |
| Type | Fladt vådliggerlagen |
| Elastik | Elastiske stropper i hjørnerne |
| Kvalitet | BASIC |
| Producent |
Varenummer: 1424400
| Materiale | Forside 100% bomuld/Bagside termoplastisk polyuretan (TPU) |
|---|---|
| Vask | 95°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Vaskes før brug, Bør vaskes separat for at beskytte coatingen |
| Lagenstørrelse | 90x200 cm |
| Vægt | 200 g/m². |
| Vægt bagside | 40 g/m². |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Farve | Hvid |
| Farvemetode | Bleget |
| Egenskaber | Vandtæt |
| Pakket | Indeholder 1 lagen |
| Type | Fladt vådliggerlagen |
| Elastik | Elastiske stropper i hjørnerne |
| Kvalitet | BASIC |
| Producent |


