
Varenummer: 1453801
| Materiale | Forside 50% viskose/50% polyester (100% genanvendt)/Bagside termoplastisk polyuretan (TPU) |
|---|---|
| Vask | 60°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Vaskes før brug, Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Lagenstørrelse | 90x200 cm |
| Vægt | 215 g/m². |
| Vægt bagside | 25 g/m². |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Farve | Hvid |
| Egenskaber | Vandtæt |
| Pakket | Indeholder 1 lagen |
| Type | Fladt vådliggerlagen |
| Elastik | Elastiske stropper i hjørnerne |
| Kvalitet | PLUS |
| Producent |
Varenummer: 1453801
| Materiale | Forside 50% viskose/50% polyester (100% genanvendt)/Bagside termoplastisk polyuretan (TPU) |
|---|---|
| Vask | 60°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Vaskes før brug, Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Lagenstørrelse | 90x200 cm |
| Vægt | 215 g/m². |
| Vægt bagside | 25 g/m². |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Farve | Hvid |
| Egenskaber | Vandtæt |
| Pakket | Indeholder 1 lagen |
| Type | Fladt vådliggerlagen |
| Elastik | Elastiske stropper i hjørnerne |
| Kvalitet | PLUS |
| Producent |


