
Varenummer: 5301001
| Materiale | |
|---|---|
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vaskes før brug |
| Størrelse | Bredde 150 cm, Længde 300 cm |
| Vægt | 110 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Velour |
| Farve | Sort |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 5301001
| Materiale | |
|---|---|
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vaskes før brug |
| Størrelse | Bredde 150 cm, Længde 300 cm |
| Vægt | 110 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Velour |
| Farve | Sort |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



