
Stål. B50 x H104 x D15 cm
Varenummer: 3690156
| Materiale | Stål |
|---|---|
| Materiale | Front Stål, Top Stål, Bund Stål, Side Stål, Bagside Stål, Stel Stål, Overflade Stål, Hylde Stål |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Til sko op til størrelse 45 (EU) |
| Inklusiv | 3 rum |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Højde 104 cm, Dybde 15 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 57 cm, Længde 112 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 9 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stål. B50 x H104 x D15 cm
Varenummer: 3690156
| Materiale | Stål |
|---|---|
| Materiale | Front Stål, Top Stål, Bund Stål, Side Stål, Bagside Stål, Stel Stål, Overflade Stål, Hylde Stål |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Til sko op til størrelse 45 (EU) |
| Inklusiv | 3 rum |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Højde 104 cm, Dybde 15 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 57 cm, Længde 112 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 9 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



