
Kunstfiner. Skabets indretning: 6 hylder og 2 bøjlestænger. B179 x H201 x D62 cm
Varenummer: 3670611
| Materiale | ABS-plast, , , Spejlglas, Papir, Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Front Spejlglas, Træfiberplade, Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben ABS-plast, , Stel Træfiberplade, , Hylde Træfiberplade |
| Døre | Spejlglas, Træfiberplade |
| Farve | Vild natur eg |
| Type | Skydedøre |
| Inklusiv | 1 spejl, 2 bøjlestænger 6 hylder, 3 skydedøre |
| Størrelse samlet | Bredde 179 cm, Højde 201 cm, Dybde 62 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 64 cm, Længde 210 cm, Højde 29 cm |
| Vægt | 146 kg |
| Antal kolli | 6 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. Skabets indretning: 6 hylder og 2 bøjlestænger. B179 x H201 x D62 cm
Varenummer: 3670611
| Materiale | ABS-plast, , , Spejlglas, Papir, Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Front Spejlglas, Træfiberplade, Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben ABS-plast, , Stel Træfiberplade, , Hylde Træfiberplade |
| Døre | Spejlglas, Træfiberplade |
| Farve | Vild natur eg |
| Type | Skydedøre |
| Inklusiv | 1 spejl, 2 bøjlestænger 6 hylder, 3 skydedøre |
| Størrelse samlet | Bredde 179 cm, Højde 201 cm, Dybde 62 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 64 cm, Længde 210 cm, Højde 29 cm |
| Vægt | 146 kg |
| Antal kolli | 6 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



