
Kunstfiner. Skabets indretning: 2 bøjlestænger. B101 x H200 x D60 cm
Varenummer: 3670485
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Farve | Hvid |
| Type | Hængslede låger |
| Inklusiv | 2 låger, 2 bøjlestænger |
| Størrelse samlet | Bredde 101 cm, Højde 200 cm, Dybde 60 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 59 cm, Længde 206 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 80 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. Skabets indretning: 2 bøjlestænger. B101 x H200 x D60 cm
Varenummer: 3670485
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Farve | Hvid |
| Type | Hængslede låger |
| Inklusiv | 2 låger, 2 bøjlestænger |
| Størrelse samlet | Bredde 101 cm, Højde 200 cm, Dybde 60 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 59 cm, Længde 206 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 80 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



