
Kunstfiner. B41 x H56 x D48 cm
Varenummer: 3670444
| Type | Sengebord |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade |
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, , Side Træfiberplade, , Stel Træfiberplade, |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , , |
| Farve | Vild natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 41 cm, Højde 56 cm, Dybde 48 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 48 cm, Længde 83 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. B41 x H56 x D48 cm
Varenummer: 3670444
| Type | Sengebord |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade |
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, , Side Træfiberplade, , Stel Træfiberplade, |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , , |
| Farve | Vild natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 41 cm, Højde 56 cm, Dybde 48 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 48 cm, Længde 83 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



