
Kunstlæder. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Med elektronisk styret trinløs vippefunktion og indbygget benstøtte. B71 x H103 x D90 cm
Varenummer: 3630121
| Type | Lænestol |
|---|---|
| Materiale | Skum, LVL, PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde PP (polypropylen), PU (polyuretan), Ryg PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Stål, Armlæn PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Ben PP (polypropylen) |
| Stel | Stål |
| Sæde | Stof PU (polyuretan), Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof PU (polyuretan), Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 25 kg/m³ |
| Armlæn | Stof PU (polyuretan), Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 28 kg/m³ |
| Fyld | Polyuretanskum, 100% polyester |
| Farve | Sort |
| Funktion | Indbygget benstøtte, Trinløs vippefunktion |
| Fjedertype | |
| Fjedre/m² | 49 |
| Størrelse samlet | Bredde 71 cm, Højde 83-103 cm, Dybde 90-154 cm |
| Sædehøjde | 49 |
| Sædedybde | 46 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 74 cm, Længde 77 cm, Højde 64 cm |
| Vægt | 30 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Størrelse | Bredde 71 cm, Højde 83-103 cm, Dybde 90-154 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 74 cm, Længde 77 cm, Højde 64 cm |
| Vægt | 30 kg |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstlæder. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Med elektronisk styret trinløs vippefunktion og indbygget benstøtte. B71 x H103 x D90 cm
Varenummer: 3630121
| Type | Lænestol |
|---|---|
| Materiale | Skum, LVL, PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde PP (polypropylen), PU (polyuretan), Ryg PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Stål, Armlæn PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Ben PP (polypropylen) |
| Stel | Stål |
| Sæde | Stof PU (polyuretan), Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof PU (polyuretan), Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 25 kg/m³ |
| Armlæn | Stof PU (polyuretan), Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 28 kg/m³ |
| Fyld | Polyuretanskum, 100% polyester |
| Farve | Sort |
| Funktion | Indbygget benstøtte, Trinløs vippefunktion |
| Fjedertype | |
| Fjedre/m² | 49 |
| Størrelse samlet | Bredde 71 cm, Højde 83-103 cm, Dybde 90-154 cm |
| Sædehøjde | 49 |
| Sædedybde | 46 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 74 cm, Længde 77 cm, Højde 64 cm |
| Vægt | 30 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Størrelse | Bredde 71 cm, Højde 83-103 cm, Dybde 90-154 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 74 cm, Længde 77 cm, Højde 64 cm |
| Vægt | 30 kg |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



