
Kunstfiner. B81 x H101 x D48 cm
Varenummer: 3618930
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 4 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 81 cm, Højde 101 cm, Dybde 48 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 112 cm, Højde 23 cm |
| Vægt | 49 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. B81 x H101 x D48 cm
Varenummer: 3618930
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 4 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 81 cm, Højde 101 cm, Dybde 48 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 112 cm, Højde 23 cm |
| Vægt | 49 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



