
Kunstfiner. B71 x H69 x D35 cm
Varenummer: 3659493
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Træfiberplade, Stål |
|---|---|
| Materiale | , , , , |
| Farve | Lys eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 71 cm, Højde 69 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 69 cm, Højde 35 cm |
| Vægt | 21 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. B71 x H69 x D35 cm
Varenummer: 3659493
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Træfiberplade, Stål |
|---|---|
| Materiale | , , , , |
| Farve | Lys eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 71 cm, Højde 69 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 69 cm, Højde 35 cm |
| Vægt | 21 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



