
Kunstfiner. Skuffer med push-open. B81 x H102 x D45 cm
Varenummer: 3670592
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Farve | Varm eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 4 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 81 cm, Højde 102 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 47 cm, Længde 98 cm, Højde 21 cm |
| Vægt | 43 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. Skuffer med push-open. B81 x H102 x D45 cm
Varenummer: 3670592
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Farve | Varm eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 4 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 81 cm, Højde 102 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 47 cm, Længde 98 cm, Højde 21 cm |
| Vægt | 43 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


