
Kunstfiner. B77 x H94 x D40 cm
Varenummer: 3670526
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 4 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 77 cm, Højde 94 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 98 cm, Højde 15 cm |
| Vægt | 32 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. B77 x H94 x D40 cm
Varenummer: 3670526
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 4 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 77 cm, Højde 94 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 98 cm, Højde 15 cm |
| Vægt | 32 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



