
MDF. B79 x H90 x D44 cm
Varenummer: 3601293
| Materiale | , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Top Træfiberplade, , , |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 79 cm, Højde 90 cm, Dybde 44 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 49 cm, Længde 94 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 36 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
MDF. B79 x H90 x D44 cm
Varenummer: 3601293
| Materiale | , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Top Træfiberplade, , , |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 79 cm, Højde 90 cm, Dybde 44 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 49 cm, Længde 94 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 36 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



