
Kunstfiner. Skuffer med push-open. B160 x H80 x D45 cm
Varenummer: 3670590
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Farve | Varm eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 6 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 80 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 49 cm, Længde 168 cm, Højde 23 cm |
| Vægt | 66 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. Skuffer med push-open. B160 x H80 x D45 cm
Varenummer: 3670590
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Farve | Varm eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 6 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Højde 80 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 49 cm, Længde 168 cm, Højde 23 cm |
| Vægt | 66 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



