
Pakke med 9 karklude i lyseblå, lysegul og pink. Designet til forskellige rengøringsopgaver i køkkenet og rundt om i huset. Kan maskinvaskes ved 60°C. B38 x L38 cm
Varenummer: 4912847
| Materiale | 82% viskose/18% polypropylen |
|---|---|
| Størrelse | Bredde 38 cm, Længde 38 cm |
| Farve | Lyseblå, Lysegul, Pink |
| Vask | 60°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vægt | 100 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Producent |
Pakke med 9 karklude i lyseblå, lysegul og pink. Designet til forskellige rengøringsopgaver i køkkenet og rundt om i huset. Kan maskinvaskes ved 60°C. B38 x L38 cm
Varenummer: 4912847
| Materiale | 82% viskose/18% polypropylen |
|---|---|
| Størrelse | Bredde 38 cm, Længde 38 cm |
| Farve | Lyseblå, Lysegul, Pink |
| Vask | 60°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vægt | 100 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Producent |



