
Varenummer: 4912448
| Materiale | Træ |
|---|---|
| Farve | Natur, Sort |
| Størrelse | Diameter 8 cm, Højde 13 cm |
| - | |
| Total længde | 2 m |
| Pærer | Ekskl. |
| Max Watt | 15 |
| Fatning | E27 |
| Anvendelse | Indendørs |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 4912448
| Materiale | Træ |
|---|---|
| Farve | Natur, Sort |
| Størrelse | Diameter 8 cm, Højde 13 cm |
| - | |
| Total længde | 2 m |
| Pærer | Ekskl. |
| Max Watt | 15 |
| Fatning | E27 |
| Anvendelse | Indendørs |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent | Kontakt Kundeservice |