
Varenummer: 4912496
| Materiale | Bambus, Eucalyptus, Rattan |
|---|---|
| Farve | Brun |
| Størrelse | Diameter 33 cm, Højde 54 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 32,5 cm, Højde 43 cm |
| - | |
| Total længde | 1,8 m |
| Pærer | Ekskl. |
| Type pære/LED | Glødepære |
| Max Watt | 40 |
| Fatning | E27 |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent |
Varenummer: 4912496
| Materiale | Bambus, Eucalyptus, Rattan |
|---|---|
| Farve | Brun |
| Størrelse | Diameter 33 cm, Højde 54 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 32,5 cm, Højde 43 cm |
| - | |
| Total længde | 1,8 m |
| Pærer | Ekskl. |
| Type pære/LED | Glødepære |
| Max Watt | 40 |
| Fatning | E27 |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent |