
Metal/plast. Ekskl. pære. Ø22 x H155 cm
Varenummer: 4911923
| Materiale | Metal, Plast |
|---|---|
| Farve | Sort, Krom |
| Størrelse | Diameter 22 cm, Højde 155 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 22 cm, Længde 22 cm, Højde 155 cm |
| Vægt | 3,15 kg |
| - | |
| Total længde | 1,8 m |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Ekskl. |
| Type pære/LED | Glødepære |
| Max Watt | 40 |
| Fatning | E14 |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Producent |
Metal/plast. Ekskl. pære. Ø22 x H155 cm
Varenummer: 4911923
| Materiale | Metal, Plast |
|---|---|
| Farve | Sort, Krom |
| Størrelse | Diameter 22 cm, Højde 155 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 22 cm, Længde 22 cm, Højde 155 cm |
| Vægt | 3,15 kg |
| - | |
| Total længde | 1,8 m |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Ekskl. |
| Type pære/LED | Glødepære |
| Max Watt | 40 |
| Fatning | E14 |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Producent |