
Varenummer: 4912492
| Materiale | Bambus, Kinesisk gran, PVC |
|---|---|
| Farve | Natur |
| Størrelse | Diameter 35 cm, Højde 26 cm |
| - | |
| Total længde | 2 m |
| Pærer | Ekskl. |
| Max Watt | 40 |
| Fatning | E27 |
| Anvendelse | Indendørs |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Producent |
Varenummer: 4912492
| Materiale | Bambus, Kinesisk gran, PVC |
|---|---|
| Farve | Natur |
| Størrelse | Diameter 35 cm, Højde 26 cm |
| - | |
| Total længde | 2 m |
| Pærer | Ekskl. |
| Max Watt | 40 |
| Fatning | E27 |
| Anvendelse | Indendørs |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Producent |