
Varenummer: 4912409
| Materiale | Glas, PVC, Polyamid, Polyethylenterephthalat, Stål |
|---|---|
| Farve | Lyseblå |
| Størrelse | Diameter 16 cm, Højde 18 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 16 cm, Længde 16 cm, Højde 18 cm |
| - | |
| Afstand fra stik til første pære | 1,75 m |
| Pærer | Ekskl. |
| Type pære/LED | Glødepære |
| Max Watt | 40 |
| Fatning | E27 |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 4912409
| Materiale | Glas, PVC, Polyamid, Polyethylenterephthalat, Stål |
|---|---|
| Farve | Lyseblå |
| Størrelse | Diameter 16 cm, Højde 18 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 16 cm, Længde 16 cm, Højde 18 cm |
| - | |
| Afstand fra stik til første pære | 1,75 m |
| Pærer | Ekskl. |
| Type pære/LED | Glødepære |
| Max Watt | 40 |
| Fatning | E27 |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Producent | Kontakt Kundeservice |