
Teddystof. B84 x H40 x D45 cm
Varenummer: 3690538
| Materiale | Skum, , Polyester, Massiv eukalyptus |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, Polyester |
| Stel | , Massiv eukalyptus |
| Farve | Råhvid |
| Egenskaber | |
| Størrelse samlet | Bredde 84 cm, Højde 40 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 84 cm, Højde 44 cm |
| Vægt | 7 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Teddystof. B84 x H40 x D45 cm
Varenummer: 3690538
| Materiale | Skum, , Polyester, Massiv eukalyptus |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, Polyester |
| Stel | , Massiv eukalyptus |
| Farve | Råhvid |
| Egenskaber | |
| Størrelse samlet | Bredde 84 cm, Højde 40 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 84 cm, Højde 44 cm |
| Vægt | 7 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



