
MDF. B42 x H65 x D32 cm
Varenummer: 3601421
| Type | Sengebord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , , Papir |
| Materiale | , , , Side ABS-plast, , , , |
| Skuffe | , , Side ABS-plast, , Bagside ABS-plast |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 42 cm, Højde 65 cm, Dybde 32 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 75 cm, Længde 36 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 9 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
MDF. B42 x H65 x D32 cm
Varenummer: 3601421
| Type | Sengebord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , , Papir |
| Materiale | , , , Side ABS-plast, , , , |
| Skuffe | , , Side ABS-plast, , Bagside ABS-plast |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 42 cm, Højde 65 cm, Dybde 32 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 75 cm, Længde 36 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 9 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


