
Kunstfiner og MDF. B43 x H68 x D37 cm
Varenummer: 3699016
| Type | Sengebord |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Plast |
| Materiale | , , Træfiberplade, , , , Ben Plast, , |
| Skuffe | , , Træfiberplade, , , |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 43 cm, Højde 68 cm, Dybde 37 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 43 cm, Længde 70 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 17 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og MDF. B43 x H68 x D37 cm
Varenummer: 3699016
| Type | Sengebord |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Plast |
| Materiale | , , Træfiberplade, , , , Ben Plast, , |
| Skuffe | , , Træfiberplade, , , |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 43 cm, Højde 68 cm, Dybde 37 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 43 cm, Længde 70 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 17 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


