
Divan bund 90x200 cm med opbevaringsplads og hydraulisk lift. Passer til spring- og skummadrasser. Ekskl. madras og ben.
Varenummer: 3650193
| Total højde inkl. ben | 37 cm |
|---|---|
| Madras størrelse | Bredde 90 cm, Længde 200 cm |
| Størrelse | 90x200 |
| Størrelse | Bredde 90 cm, Længde 200 cm, Højde 37 cm |
| Max belastning | 110 kg |
| Materiale | Møbelstof |
| Bolster | 100% polyester |
| Materiale | LVL, PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Farve | Beige |
| Farve | Beige |
| Motor | Nej |
| Antal lameller | 15 |
| Ben/meder | Ekskl. |
| Egenskaber | Hydraulisk lift |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Madras | Ekskl. |
| Rart at vide | Ekskl. madras, Passer til spring- og skummadrasser |
| Vægt | 29 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Opbevaringsplads | Under madras |
| Producent |
Divan bund 90x200 cm med opbevaringsplads og hydraulisk lift. Passer til spring- og skummadrasser. Ekskl. madras og ben.
Varenummer: 3650193
| Total højde inkl. ben | 37 cm |
|---|---|
| Madras størrelse | Bredde 90 cm, Længde 200 cm |
| Størrelse | 90x200 |
| Størrelse | Bredde 90 cm, Længde 200 cm, Højde 37 cm |
| Max belastning | 110 kg |
| Materiale | Møbelstof |
| Bolster | 100% polyester |
| Materiale | LVL, PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Farve | Beige |
| Farve | Beige |
| Motor | Nej |
| Antal lameller | 15 |
| Ben/meder | Ekskl. |
| Egenskaber | Hydraulisk lift |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Madras | Ekskl. |
| Rart at vide | Ekskl. madras, Passer til spring- og skummadrasser |
| Vægt | 29 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Opbevaringsplads | Under madras |
| Producent |



