
Varenummer: 3650245
| Total højde inkl. ben | 30 cm |
|---|---|
| Gavl | Ekskl. |
| Madras størrelse | Bredde 90 cm, Længde 200 cm |
| Størrelse | 90x200 |
| Størrelse | Bredde 90 cm, Længde 200 cm, Højde 30 cm |
| Max belastning | 110 kg |
| Materiale | Nonwoven |
| Bolster | 100% polyester |
| Materiale | ABS-plast, MDF, Melamin, Polyester, Massiv fyr, Stål |
| Farve | Natur |
| Farve | Natur eg |
| Motor | Nej |
| Antal lameller | 15 |
| Ben/meder | Ekskl. |
| Egenskaber | Hydraulisk lift |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Madras | Ekskl. |
| Rart at vide | Ekskl. madras, Passer til spring- og skummadrasser |
| Vægt | 43 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Opbevaringsplads | Under madras |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 3650245
| Total højde inkl. ben | 30 cm |
|---|---|
| Gavl | Ekskl. |
| Madras størrelse | Bredde 90 cm, Længde 200 cm |
| Størrelse | 90x200 |
| Størrelse | Bredde 90 cm, Længde 200 cm, Højde 30 cm |
| Max belastning | 110 kg |
| Materiale | Nonwoven |
| Bolster | 100% polyester |
| Materiale | ABS-plast, MDF, Melamin, Polyester, Massiv fyr, Stål |
| Farve | Natur |
| Farve | Natur eg |
| Motor | Nej |
| Antal lameller | 15 |
| Ben/meder | Ekskl. |
| Egenskaber | Hydraulisk lift |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Madras | Ekskl. |
| Rart at vide | Ekskl. madras, Passer til spring- og skummadrasser |
| Vægt | 43 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Opbevaringsplads | Under madras |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



