
Plantekurv i naturfarvet flettet polyrattan.Dens høje design er ideelt til at tilføje dimension til en have- eller terrasseopsætning. Plantekurven er frostsikker til udendørs brug året rundt. Drænhul kan nemt laves. B36 x L36 x H70 cm
| Materiale | Polypropylen, Polyrattan (polyethylen), Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Bredde 36 cm, Længde 36 cm, Højde 70 cm |
| Indre størrelse | Bredde 34 cm, Længde 34 cm, Højde 26 cm |
| Farve | Natur |
| Vægt | 3 kg |
| Egenskaber | Letvægt |
| Drænhul | Drænhul kan nemt laves |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent |
Plantekurv i naturfarvet flettet polyrattan.Dens høje design er ideelt til at tilføje dimension til en have- eller terrasseopsætning. Plantekurven er frostsikker til udendørs brug året rundt. Drænhul kan nemt laves. B36 x L36 x H70 cm
| Materiale | Polypropylen, Polyrattan (polyethylen), Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Bredde 36 cm, Længde 36 cm, Højde 70 cm |
| Indre størrelse | Bredde 34 cm, Længde 34 cm, Højde 26 cm |
| Farve | Natur |
| Vægt | 3 kg |
| Egenskaber | Letvægt |
| Drænhul | Drænhul kan nemt laves |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent |


