
Varenummer: 3690544
| Materiale | , PP (polypropylen), Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Farve | Varm eg |
| Egenskaber | Til sko op til størrelse 45 (EU) |
| Inklusiv | 3 rum |
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 124 cm, Dybde 25 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 39 cm, Længde 128 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 28 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 3690544
| Materiale | , PP (polypropylen), Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Farve | Varm eg |
| Egenskaber | Til sko op til størrelse 45 (EU) |
| Inklusiv | 3 rum |
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 124 cm, Dybde 25 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 39 cm, Længde 128 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 28 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



