
Varenummer: 3690431
| Materiale | , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Farve | Hvid |
| Egenskaber | Til sko op til størrelse 45 (EU) |
| Inklusiv | 3 rum |
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 124 cm, Dybde 25 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 40 cm, Længde 134 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 27 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 3690431
| Materiale | , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Farve | Hvid |
| Egenskaber | Til sko op til størrelse 45 (EU) |
| Inklusiv | 3 rum |
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 124 cm, Dybde 25 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 40 cm, Længde 134 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 27 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



