
Kunstfiner. B161 x H79 x D48 cm
Varenummer: 3689996
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, , Side Træfiberplade, , Stel Træfiberplade, |
| Farve | Sort |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 6 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 161 cm, Højde 79 cm, Dybde 48 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 174 cm, Højde 32 cm |
| Vægt | 70 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. B161 x H79 x D48 cm
Varenummer: 3689996
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, , Side Træfiberplade, , Stel Træfiberplade, |
| Farve | Sort |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 6 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 161 cm, Højde 79 cm, Dybde 48 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 174 cm, Højde 32 cm |
| Vægt | 70 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



