
Kunstfiner. B161 x H79 x D48 cm
Varenummer: 3618929
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade |
| Farve | Lys eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 6 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 161 cm, Højde 79 cm, Dybde 48 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 49 cm, Længde 175 cm, Højde 30 cm |
| Vægt | 74 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. B161 x H79 x D48 cm
Varenummer: 3618929
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade |
| Farve | Lys eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 6 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 161 cm, Højde 79 cm, Dybde 48 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 49 cm, Længde 175 cm, Højde 30 cm |
| Vægt | 74 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



