
Kunstfiner. B144 x H40 x D50 cm
Varenummer: 3670447
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben ABS-plast, , Stel Træfiberplade, |
| Døre | Træfiberplade |
| Farve | Vild natur eg |
| Type | Hængslede låger |
| Størrelse samlet | Bredde 144 cm, Højde 40 cm, Dybde 50 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 150 cm, Længde 51 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 32 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. B144 x H40 x D50 cm
Varenummer: 3670447
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben ABS-plast, , Stel Træfiberplade, |
| Døre | Træfiberplade |
| Farve | Vild natur eg |
| Type | Hængslede låger |
| Størrelse samlet | Bredde 144 cm, Højde 40 cm, Dybde 50 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 150 cm, Længde 51 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 32 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



