
Stof og stål.
Varenummer: 3670412
| Materiale | , PP (polypropylen), Polyester, Polyuretanskum, Stål |
|---|---|
| Materiale | , Polyester, Polyuretanskum, Stål, , Ben PP (polypropylen) |
| Stel | Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 8 kg/m³ |
| Behandling | |
| Farve | Lys sand |
| Størrelse samlet | Bredde 44 cm, Højde 81 cm, Dybde 45 cm |
| Sædehøjde | 46 |
| Sædedybde | 39 |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 5 cm, Længde 44 cm, Højde 90 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 3,8 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stof og stål.
Varenummer: 3670412
| Materiale | , PP (polypropylen), Polyester, Polyuretanskum, Stål |
|---|---|
| Materiale | , Polyester, Polyuretanskum, Stål, , Ben PP (polypropylen) |
| Stel | Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 8 kg/m³ |
| Behandling | |
| Farve | Lys sand |
| Størrelse samlet | Bredde 44 cm, Højde 81 cm, Dybde 45 cm |
| Sædehøjde | 46 |
| Sædedybde | 39 |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 5 cm, Længde 44 cm, Højde 90 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 3,8 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


