
Kunstlæder og stål.
Varenummer: 3670318
| Materiale | Kunstlæder, Skum, , PP (polypropylen), PU (polyuretan), Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, , PU (polyuretan), Stål, Ryg Skum, Ben PP (polypropylen) |
| Stel | Stål |
| Sæde | Stof PU (polyuretan), Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 18 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof PU (polyuretan), Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 18 kg/m³ |
| Behandling | |
| Farve | Grå, Sølv |
| Størrelse samlet | Bredde 42 cm, Højde 81 cm, Dybde 43 cm |
| Sædehøjde | 46 |
| Sædedybde | 39 |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 5 cm, Længde 44 cm, Højde 90 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 4 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstlæder og stål.
Varenummer: 3670318
| Materiale | Kunstlæder, Skum, , PP (polypropylen), PU (polyuretan), Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, , PU (polyuretan), Stål, Ryg Skum, Ben PP (polypropylen) |
| Stel | Stål |
| Sæde | Stof PU (polyuretan), Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 18 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof PU (polyuretan), Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 18 kg/m³ |
| Behandling | |
| Farve | Grå, Sølv |
| Størrelse samlet | Bredde 42 cm, Højde 81 cm, Dybde 43 cm |
| Sædehøjde | 46 |
| Sædedybde | 39 |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 5 cm, Længde 44 cm, Højde 90 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 4 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


