
Spisebord med mulighed for at tilføje tillægsplader. Bordplade i massiv eg og ben i egefiner. Træet er behandlet med olie for at beskytte det og fremhæve dets naturlige farve. Ved at tilføje tillægsplader kan du nemt forlænge bordet til enten 230 eller 280 cm for at rumme større sammenkomster. Tillægsplader kan købes separat. B100 x L180 x H75 cm
Varenummer: 3640189
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Massiv eg |
| Materiale | Top Massiv eg, |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 100 cm, Længde 180 cm, Højde 75 cm |
| Udtræksbord | Kan forlænges med 2 tillægsplader, som kan købes separat. Tillægspladerne måler B100 x L50 cm |
| Afstand mellem ben | 115 cm,57 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 106 cm, Længde 191 cm, Højde 25 cm |
| Vægt | 44 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Spisebord med mulighed for at tilføje tillægsplader. Bordplade i massiv eg og ben i egefiner. Træet er behandlet med olie for at beskytte det og fremhæve dets naturlige farve. Ved at tilføje tillægsplader kan du nemt forlænge bordet til enten 230 eller 280 cm for at rumme større sammenkomster. Tillægsplader kan købes separat. B100 x L180 x H75 cm
Varenummer: 3640189
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Massiv eg |
| Materiale | Top Massiv eg, |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 100 cm, Længde 180 cm, Højde 75 cm |
| Udtræksbord | Kan forlænges med 2 tillægsplader, som kan købes separat. Tillægspladerne måler B100 x L50 cm |
| Afstand mellem ben | 115 cm,57 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 106 cm, Længde 191 cm, Højde 25 cm |
| Vægt | 44 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


