
Kunstfiner og metal. B60 x L120 x H75 cm
Varenummer: 3621018
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , Metal, Træfiberplade |
| Materiale | Front ABS-plast, , Metal, Træfiberplade, Top ABS-plast, Ben Metal, Stel Metal |
| Behandling | |
| Farve | Lys eg, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 120 cm, Højde 75 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 126 cm, Længde 75 cm, Højde 5 cm |
| Vægt | 12 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner og metal. B60 x L120 x H75 cm
Varenummer: 3621018
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , Metal, Træfiberplade |
| Materiale | Front ABS-plast, , Metal, Træfiberplade, Top ABS-plast, Ben Metal, Stel Metal |
| Behandling | |
| Farve | Lys eg, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 120 cm, Højde 75 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 126 cm, Længde 75 cm, Højde 5 cm |
| Vægt | 12 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |

